TESLİMAT
sivasbicaklari.com sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin teslimatı, ürünü sivasbicaklari Bilişim Hizmetleri ile anlaşmalı olan kargo/kurye/nakliye firması tarafından sağlanır. Satışı yapan firma dilerse ürünü elden teslim edebilir. Karşılıklı anlaşma neticesinde, ürün satın alan kişi de ürünü elden veya kendi imkanları ile teslim alabilir. Taraflar arasında farklı bir anlaşma yapılmadıysa, ürün satışı yapıldıktan sonraki 3 iş günü içinde ürün, ürünü satın alan kişi/firma’ya satışı yapan kişi/firma tarafından gönderilecektir.

İnternet üzerinden alınan her ürünü iade etmek için yasal süreç olan 14 günlük iade süresi sivasbicaklari.com üzerindeki ürünler için geçerlidir.

Ancak bazı ürünler kişiye özel sipariş üzerine listelenmektedir. Bu ürünlerde iade ya da değişim hakkı “ürün açıklamasında” ya da her ürünün altında bulunan “iade politikası”nda net olarak belirtilmektedir. 14 günlük resmi iade süresi “ürün açıklamasında” ya da “iade politikasında” aksi belirtilmedikçe geçerlidir. sivasbicaklari.com’dan ürün almadan önce açıklamaları ve iade politikalarını net bir şekilde okunması her iki tarafında iyiliğine olacaktır.